Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, chłopców i dziewczynki w wieku 7 – 14 lat, na letnią półkolonię piłkarską o charakterze beach soccera.

Beach soccer, piłka nożna plażowa, to wariant piłki nożnej rozgrywany na piasku. Jest to znakomite urozmaicenie tradycyjnego treningu piłkarskiego, któremu towarzyszy frajda z zabawy na piachu, bezpieczne przewrotki strzeleckie i bramkarskie oraz zdobycie nowych umiejętności. Na piasku bowiem piłka nie toczy się tak szybko, jak na trawie czy na hali, a nogi pracują z inną dynamiką. Fabułą półkolonii będzie „podróż” do słonecznej Portugalii – kolebki europejskiego futobolu na plaży.

W programie
  • codzienny trening piłkarski i ogólnorozwojowy
  • gry i zabawy integracyjne pełne śmiechu i radości
  • opowieść o Portugalii i trening z Bruno – Portugalczykiem mieszkającym we Wrocławiu
  • sylwetki legendarnych polskich i światowych piłkarzy
  • półkolonia zakończona biwakiem pod namiotami nad stawem w Wilczycach
Misja

Misją Fundacji jest zapewnienie dzieciom atrakcyjnego czasu, w dobrym towarzystwie, ze świetnie wykwalifikowaną kadrą instruktorów. Wierzymy, że najlepszą metodą rozwoju młodego człowieka jest budowanie na wartościach, jakie obowiązują w ich własnych domach. Stąd w programie półkolonii codzienna modlitwa na dobry początek dnia, brak elektroniki, skupienie uwagi na potrzebach dzieci i ich bezpieczeństwie oraz budowanie współpracy w grupie bez rywalizacji.

Kadra
Marek Zator podczas treningu beach soccera

Prowadzącym półkolonię będzie trener Marek Zator – lat 32, ojciec trójki dzieci, wiceprezes Fundacji, trener piłki nożnej UEFA C. Absolwent AWF Wrocław, były zawodowy bramkarz I-ligowego Chrobry Głogów oraz GKP Gorzów Wlkp. Członek Domowego Kościoła. Marek prowadzi szkółkę piłkarską dla dzieci 6 – 10 lat oraz jest trenerem bramkarzy w Total Goalkeeping. Jest animatorem gier i zabaw sportowych, pasjonatem „ogólnorozwojówki” i górskich wędrówek z dziećmi.

 

Informacje organizacyjne

Miejsce: Wrocław, Stadion Olimpijski
Termin: 12 – 16 lipca 2021
Koszt: 650 zł/os (rodzeństwo – 550 zł/os)
Wiek uczestników: 7 – 14 lat
Ilość miejsc: 15 osób (decyduje kolejność wpłaty zaliczki w wys. 200 zł/os)
Zapisy: przez formularz
COVID-19: w przypadku lockdownu i odwołania imprezy, zwrot 100% poniesionych kosztów

Informacje: Jakub Tarasiuk, prezes Fundacji, tel: 601 512 713, e-mail: jakub.tarasiuk@frip.org.pl

Serdecznie zapraszamy!