Fundacja Rodzina i Przedsiębiorczość, Związek Dużych Rodzin 3 Plus oraz Automobilklub Wrocławski przy współpracy z Miastem Wrocław zorganizowani Wrocławski Rajd Rodzinny - imprezę o charakterze społecznym, rodzinnym, a jednocześnie masowym, która po raz pierwszy została wpisana do kalendarza imprez Miesiąca Rodziny.

Misja Rajdu

Główną misją Rajdu jest promowanie wspólnych aktywności dla całej rodziny, a hasłem przewodnim: Czas dla rodziny. Jest to rajd samochodowy, który przeprowadzi całe rodziny przez punkty kontrolne (różne formy spędzania wolnego czasu) a jednocześnie promuje bezpieczne zachowanie na drodze.

 

Trasa Rajdu

Rodzinne załogi – złożone z rodziców i dzieci – wyruszą spod Hali Stulecia. Trasa Rajdu wiedzie przez ciekawe miejsca w naszym mieście. Na każdym etapie cała rodzina będzie miała do wykonania zadanie, a wszystkie zebrane punkty będą decydowały o zwycięstwie. Kolejnymi etapami będą: Wyspa Przygody Opatowicka, Kwatera Główna, SkyTower oraz Tor rajdowy przy ul. Rakietowej, gdzie załogi sprawdzą się w prawdziwie rajdowych konkurencjach.

Nagrody

Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy, Kursy jazdy sportowej, jazda sportowa za kierownicą 300-konnego Subaru Impreza RA, wejściówki na spektakle Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, na Punkt widokowy SKY TOWER, wejściówki do Centrum Poznawczego w Hali Stulecia, wejściówki do Kwatery Głównej, vouchery na udział w Programie Rozwoju Rodziny – Made in Family, książki, kosze słodyczy.

 

 

 

 

Dzieje się!

 
 
fbwall
 

Partnerzy