Dołącz do grona kobiet, które wspólnie z nami tworzą Strefę Aktywnej Mamy - miejsce gdzie można porozmawiać o swoich marzeniach, planach czy celach przy dobrej kawie i zdrowym ciastku. 

Monika Karbowiak
 
Więcej
 
Informacje

"Udział w Strefie otworzył mnie na nowe możliwości. Dzięki inspiracji trenera oraz innych uczestniczek powróciłam do swojej pasji - fotografii. Udało się, dziś prowadzę własne studio fotograficzne i łącze życie rodzinne z rozwojem zawodowym. Jeśli szukasz pozytywnej energii i wsparcia zgłoś się do kolejnej edycji Strefy Aktywnej Mamy."

Karolina Gałek
 
Więcej
 
Informacje

"Cześć Natasza, chciałam tak trochę oficjalnie podziękować Tobie i całej fundacji. Dzięki Wam i waszej inspiracji wzięłam udział w warsztatach „Mama w IT” wprawdzie nie dostałam się do grupy, której fundacja opłaca szkolenie ISTQB, ale dzięki Wam postanowiłam zainwestować w siebie, zrobiła kurs i do 15tego stycznia pracuję jako tester w banku. Godziny pracy ideale, daję radę ogarnąć dzieciaki, robię to co lubię (jak się okazało niezła jestem w testowaniu), ludzie przesympatyczni, a firma przyjazna mamom. Także dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że w przyszłości pomożecie jeszcze wielu kobietom po urodzeniu dziecka uwierzyć w swoje możliwości i z powiedzeniem rozwijać karierę zawodową."

 

 

Katarzyna Nowacka
 
Więcej
 
Informacje

"Każde z zajęć wnosiło coś nowego, ciekawego, było czasem na wspólne odkrywanie wnętrza i własnych umiejętności. Wspaniały czas w miłej atmosferze. Udział w SAM-ie otworzył mi możliwość na dłuższą współpracę z Fundacją - zostałam koordynatorką projektu Spacerem przez Wrocław." 


 

Zostań naszą Ambasadorką
 
Więcej
 
Informacje

"Czekamy na Ciebie i Twoją historię." 


 

W dotychczasowych edycjach SAM-u uczestniczyło blisko 50 kobiet. Wiele z nich rozpoczęło swój własny proces zmiany, dzięki czemu dotarły do swoich marzeń i osiągnęły wyznaczone cele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieje się!

 
 
fbwall
 

Partnerzy