Zespół tworzący i prowadzący Program Strefa Aktywnej Mamy Rodzina - Rozwój - Praca stanowią cztery osoby z profesjonalnym przygotowaniem do pracy z kobietami decydującymi się na rozwój osobisty lub zawodowy.

Joanna Szuszkiewicz
Coach rozwoju osobistego
Więcej
 
Informacje

Dyplomowany coach i trener rozwoju osobistego. Specjalizuje się w coachingu kariery i rozwoju. Na co dzień pracuje głównie z kobietami, które chcą wzmocnić siebie. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów, konferencji oraz posiadaczka licznych certyfikatów: Coaching kariery, Coaching grupowy i zespołowy,Gestaltowskie narzędzia w coachingu, itp. Uwielbia salse, rozmowę z drugim człowiek oraz podróże, podczas, których czerpie inspiracje do nowych działań.

Marta Chopcian
Psycholog, dogoterapeta
Więcej
 
Informacje

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, skończyła moduły dotyczące technik relaksacyjnych oraz mediacji rodzinnych, ukończyła również szkolenie z organizowania i prowadzenia grup terapeutycznych/wsparcia/edukacyjnych. Marta od dwóch lat jest właścicielką niesamowitej suni rasy Golden Retriever o imieniu Tula, która w lutym tego roku pod przewodnictwem Marty zdała egzamin na psa terapeutycznego (co przewodnika upoważnia do prowadzenia zajęć dogoterapeutycznych).

 

 

Natasza Marcinkiewicz
Trener
Więcej
 
Informacje

Certyfikowana trenerka biznesu, która od kilkunastu lat pracuje z ludźmi w ramach różnych projektów rozwojowych. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołem. Łączy pracę zawodową z życiem rodzinnym. Szuka inspiracji do zmiany i zachęca do podejmowania nowych wyzwań. 

 

Ilona Gmytrasiewicz
Koordynator
Więcej
 
Informacje

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów i odpowiada za układanie procesów w Fundacji. Dba o dobrą atmosferę podczas spotkań i wspiera uczestniczki w procesie zmiany.


 

Nasza Historia

Pomysłodawczyniami Programu Strefa Aktywnej Mamy Rodzina - Rozwój - Praca są: Natasza Marcinkiewicz oraz Ilona Gmytrasiewicz, koordynatorki fundacyjnych projektów. „Inspiracją do stworzenia Programu dla kobiet, które chcą wrócić rynek pracy jest moja własna historia. Po urodzeniu pierwszego dziecka mogłam uczestniczyć w fantastycznym projekcie, dzięki któremu powrót do pracy nie wydawał się taki straszny. Otrzymałam wsparcie i pomoc jak godzić życie rodzinne z zawodowym." – wspomina Natasza.

"Kluczowym elementem Programu Strefa Aktywnej Mamy Rodzina - Rozwój - Praca jest kompleksowe podejście do procesu aktywizacji społecznej i zawodowej kobiet. W ramach Programu zapewniamy wzmocnienie kompetencji społecznych, pomoc psychologiczną w przełamywaniu strachu czy barier, nabycie nowych kompetencji, na bazie których można budować własną aktywność, zdobycie doświadczenia, wsparcie w procesie zmiany, a co najważniejsze szanse na kontynuacje podejmowanych działań. Przejście przez Program ma być początkiem dla aktywności matek zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jaki i społecznej." - wymienia Ilona Gmytrasiewicz. "Ważnym elementem Programu jest również zaangażowanie społeczne naszych uczestniczek. Opiekunem działań w ramach wolontariatu jest Marta Chopcian."

"Wiemy, iż zmiana wymaga czasu oraz wysiłku". Dlatego wydłużyłyśmy Program w stosunku do wcześniejszych edycji SAM. Cztery miesięce to optymalny czas aby przygotować siebie oraz rodzinę do zmiany."

Dzieje się!

 
 
fbwall
 

Partnerzy