Czy zastanawialiście się kiedyś szczerze ile czasu dziennie ojciec spędza ze swoimi dziećmi? Przyjdź i dowiedz się dlaczego obecność taty w życiu dziecka jest tak ważna i co dzieje się w sercu dziecka, gdy taty nie ma w pobliżu. Sprawdź czy idziesz w dobrym kierunku i jak możesz robić to lepiej. Do udziału w spotkaniu zapraszamy także wszystkie żony (mamy dzieci) – przyjdźcie razem, aby dowiedzieć się jak żona (mama dziecka) może skutecznie, z szacunkiem i ogromną miłością wspierać mężczyznę w byciu dobrym, spełnionym ojcem, z którego dzieci chcą brać przykład.

Prowadzącym spotkanie będzie Dariusz Cupiał, pomysłodawca i założyciel Tato.Net, największej w tej części Europy organizacji działającej na rzecz dobrego ojcostwa. Doktor teologii, autor książki “Kolumbowie naszego pokolenia” traktującej o wspaniałych mężczyznach uparcie dążących do bycia prawdziwymi ojcami dla swych dzieci. Jako trener przeprowadził ponad 1400 godzin szkoleniowych dla ojców, w tym przeszkolił ponad 100 osadzonych ojców w zakładach karnych i aresztach śledczych. Ojciec trzech dorosłych dzieci i dziadek trojga wnucząt.

Podczas spotkania zapewniona będzie opieka dla dzieci. Prosimy o zaznaczenie tej potrzeby w formularzu zgłoszeniowym w sekcji „Twoje uwagi”.

GDZIE: Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184, Wrocław
KIEDY: 22 czerwca 2019, godz. 17:00
KOSZT: bezpłatnie
ZAPISY: przez formularz

Więcej informacji: Jakub Tarasiuk, jakub.tarasiuk@frip.org.pl, 601 512 713

Zapraszamy!