Serdecznie zapraszamy na lipcowe spotkania Klubu Ojca, które poświęcone będą tematowi BEZPIECZEŃSTWA.

Wszyscy zgadzamy się co do tego, że bezpieczeństwo jest fundamentalną wartością, którą my, ojcowie, musimy zapewnić naszym dzieciom. Jeśli tego nie robimy, to musimy poważnie przemyśleć ten temat. Istnieje wiele wymiarów bezpieczeństwa, z których na co dzień nie zdajemy sobie nawet sprawy.

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM
Na początek pytanie – w którym pomieszczeniu w domu masz gaśnicę? No właśnie, a czy w ogóle ją masz? Zazwyczaj dom kojarzy nam się z bezpieczeństwem. Ale czy zawsze jesteśmy bezpieczni w naszym mieszkaniu? Do jednych z najczęściej spotykanych zagrożeń należą pożary. Praktycznie mogą zdarzyć się w każdym domu, niezależnie czy mieszkasz w bloku, czy w domu opalanym węglem. Przyjdź i dowiedz się jak zabezpieczyć siebie i domowników przed pożarem, zaczadzeniem, zwarciem instalacji elektrycznej, awarią instalacji grzewczej, żarem wypadającym z kominka i przed dziesiątkami innych zagrożeń.

KIEDY: czwartek, 25 lipca 2019, godz. 18:30 – 20:00
GDZIE: Biblioteka Grafit, ul. Namysłowska, Wrocław
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy

SPOTKANIE Z POLICJANTEM
Przyjdź i dowiedz się jakie zagrożenia czyhają na Ciebie i Twoją rodzinę w domu, w pracy, w internecie, na ulicy czy nawet szkole. Będziemy rozmawiać o tym jak rozmawiać z dziećmi o sytuacjach krytycznych i jak instruować je, aby nie wchodziły w sytuacje niebezpieczne. Każdy z nas ma ustanowionych wiele haseł – do konta w banku, do poczty e-mail, do telefonu. A czy myśleliście kiedyś o tym, aby ustanowić hasło z własnymi dziećmi? Przyjdź i dowiedz się o co chodzi.

KIEDY: wtorek, 30 lipca 2019, godz. 18:30 – 20:00
GDZIE: Biblioteka Bulwa Ikara
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy

Zachęć znajomych ojców i przyjdźcie razem.
Serdecznie zapraszamy!