Na początek pytanie – w którym pomieszczeniu w domu trzymasz gaśnicę? No właśnie, a czy w ogóle ją posiadasz?

Zazwyczaj dom kojarzy nam się z bezpieczeństwem. Ale czy zawsze jesteśmy bezpieczni w naszym mieszkaniu? Do jednych z najczęściej spotykanych zagrożeń należą pożary. Praktycznie mogą zdarzyć się w każdym domu, niezależnie czy mieszkasz w bloku, czy w domu opalanym węglem. Przyjdź i dowiedz się jak zabezpieczyć siebie i domowników przed pożarem, zaczadzeniem, zwarciem instalacji elektrycznej, awarią instalacji grzewczej, żarem wypadającym z kominka i przed dziesiątkami innych zagrożeń związanych z ogniem, prądem, gazem, etc.

Wrocławski Klub Ojca zaprasza na spotkanie ze strażakiem, który pomoże nam odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące zabezpieczenia przeciwpożarowego domu. Wiedza, którą każdy ojciec posiadać musi.

ZAPISY: https://forms.gle/1DJyejJgD9briStT8

Spotkanie poprowadzi zawodowy strażak Państwowej Straży Pożarnej z 15-letnim doświadczeniem. Przez 11 lat brał czynny udział w zdarzeniach jako strażak ratownik, a od 4 lat pełni funkcję Dyżurnego Operacyjnego Powiatu na stanowisku kierowania (dysponując odpowiednie siły i środki do akcji, koordynując działania i współpracując z innymi służbami.)

KIEDY: czwartek, 25 lipca 2019, godz. 18:30 – 20:00
GDZIE: Biblioteka Grafit, ul. Namysłowska, Wrocław
ZAPISY: https://forms.gle/1DJyejJgD9briStT8
INFO: Jakub Tarasiuk, 601 512 713

Zachęć znajomych ojców i przyjdźcie razem.
Serdecznie zapraszamy!