Bardzo lubię dojrzewać i zmieniać się wspólnie z kolegami z dawnych lat. Idziemy razem przez życie dzieląc wspólnotę doświadczeń – niegdyś królowały tematy naszych klasówek, dziś są to klasówki naszych własnych dzieci. Kiedyś każdy z nas marzył o tej pięknej jedynej – dziś świętujemy *nastą rocznicę ślubu. Budujemy na wzajemnym doświadczeniu, zrozumieniu i umocnieniu.

Każdy ojciec potrzebuje męskiej grupy odniesienia. Wierzę, że raczej większość z Was ma taką grupę i w mniej lub bardziej regularny sposób się widujecie. Ale dam sobie rękę odciąć, że pomimo Waszej przyjaźni niezbyt często rozmawiacie o swoich uczuciach czy relacjach, które budujecie z innymi. Nadszedł czas, aby to zmienić.

Zgłoście się wspólnie do Akademii CLO (Coraz Lepszego Ojca), aby razem budować swoje ojcostwo i wzajemnie się umacniać. Znacie się dobrze, znacie nawzajem swoje dzieci i całe rodziny. Jest to najbardziej efektywny sposób skorzystania z Akademii – praca w małej grupie będzie dla Was czymś naturalnym. Męska grupa odniesienia pozwala przejrzeć się jak w zwierciadle; czasem z boku, czasem z zewnątrz popatrzeć na swoją rodzinę, dzieci i żonę i samego siebie. Tak, na samego siebie. To jest początek wszelkich zmian.

Akademia CLO to wejście na wyższy poziom ojcowskiego rozwoju. Gwarantuję, że po ukończeniu 12-sto miesięcznego cyklu będziesz innym człowiekiem i innym ojcem. Pracować będziemy w małych grupach i w dużej na forum. Będziemy wyznaczać cele i nawzajem pilnować ich realizacji. Odrabiać zadania domowe i pisać dziennik.

Skrzyknij kolegów z pracy, ojców ze szkoły, przyjaciół ze wspólnoty czy też sąsiadów. Budujcie razem dla dobra Waszych dzieci.

Prowadzenie: Jakub Tarasiuk (e-mail: jakub.tarasiuk@frip.org.pl | tel: +48 601 512 713)

ZAPISY TUTAJ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1j8D8Oyj8e8uzRVikcLdZf7BGXMi5WSDLO1b-MZRx1hclug/viewform

Projekt Wrocławski Klub Ojca współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.