Klub Tata Rozmawia to comiesięczne spotkania w formie nieco luźniejszej niż Akademia Coraz Lepszego Ojca – mniej dyscypliny, mniej pracy w grupach, więcej swobodnej dyskusji. Oczywiście na przestrzeni całego roku nie zabraknie również ciekawych i inspirujących gości!

 

STYCZEŃ: WEŹ SIĘ ZA SIEBIE, TATO!

Każdy ojciec bywa czasami przytłoczony i przemęczony. Zdarza się. Ale co zrobić, aby zdarzało się jak najrzadziej? Najwyższa pora wziąć się za siebie, tato! Zadbaj o swoją kondycję fizyczną oraz psychiczną. Bądź zdrową głową zdrowej rodziny!

czas: 23 stycznia, godz. 17.30
miejsce: pl. Św. Macieja 5/16, Wrocław (Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu)
zapisy: nie obowiązują

 

LUTY: OJCIEC STABILNY I KONSEKWENTNY

Dlaczego tak ważne jest, abyśmy potrafili zachowywać się przewidywalnie, konsekwentnie i pewnie w nawet najbardziej zaskakującej i niesprzyjającej sytuacji? Co zrobić, aby być dla swojej rodziny prawdziwą opoką i schronieniem? Jak zachować spokój na wzburzonym morzu?

czas: 19 lutego, godz. 18.00

miejsce: pl. Św. Macieja 5/16, Wrocław (Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu)
zapisy TUTAJ 

 

MARZEC: JAK OSWOIĆ TEŚCIOWĄ (spotkanie on-line)

30 żabek i ropucha – wiecie, co to jest? Oczywiście, że nie wiecie, bo wszyscy macie cudowne teściowe! Ale wyobraźcie sobie, że są tacy nieszczęśnicy, którzy w dniu ślubu w pakiecie z żoną dostali teściów, z którymi trudno się dogadać. Ba! Są też tacy, których żony dostały podobny „prezent” ślubny! O tych wyjątkowych i jakże rzadkich przypadkach porozmawiamy sobie na kolejnym spotkaniu z cyklu TATA ROZMAWIA, które poprowadzi Grzegorz Kowal (od niemal 9 lat zięć swoich teściów).

czas: 18 marca, godz. 18.00-20.00
miejsce: on-line
zapisy TUTAJ

 

KWIECIEŃ: DZIECI, PRAWO I WYBITA SZYBA

Jak wypowiedzieć umowę, którą nasza pociecha wyklikała przez internet? Czy możemy zwrócić do sklepu konsolę, którą kupi sobie bez naszej zgody nastolatek? Co zrobić, jeśli nasze dziecko wybije szybę w oknie sąsiada? A co, jeżeli policja znajdzie na jego telefonie nielegalne treści? Do czego tak naprawdę ma prawo 18-latek?

Gościem specjalnym spotkania będzie Wojciech Zalewski – prawnik, popularyzator edukacji prawniczej, aplikant adwokacki izby wrocławskiej, ojciec dwójki dzieci.

czas: 22 kwietnia, godz. 18.00-20.00
miejsce: pl. Św. Macieja 5/16, Wrocław (Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu)
zapisy TUTAJ

 

MAJ

szczegóły wkrótce!

CZERWIEC

szczegóły wkrótce!

LIPIEC

szczegóły wkrótce!

SIERPIEŃ

szczegóły wkrótce!

WRZESIEŃ

szczegóły wkrótce!

PAŹDZIERNIK

szczegóły wkrótce!

LISTOPAD

szczegóły wkrótce!

GRUDZIEŃ

szczegóły wkrótce!

 

Za klub Tata Rozmawia odpowiada  Grzegorz Kowal (e-mail: grzegorz.kowal@frip.org.pl, tel. 512 097 899).